Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Originální panko strouhanka má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 53 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Originální panko strouhanka řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Originální panko strouhanka může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 395 kcal |
| Sacharidy | 75g |
| Cukry (celkem) | 5g |
| Přirozené | 3.0g |
| Přidané | 2g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 1.2g |
| Nerozpustná | 2.8g |
| Bílkoviny | 13g |
| Tuky | 5g |
| Nasycené | 1g |
| Nenasycené | 3g |
| Sodík | 700mg |
Originální panko strouhanka má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 53 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Originální panko strouhanka má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Originální panko strouhanka má glykemickou zátěž 53 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →