Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Бар с ядки и семена с естествен подсладител има гликемичен индекс 35, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 10 на 100g, то има умерено влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите nuts, Бар с ядки и семена с естествен подсладител се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Бар с ядки и семена с естествен подсладител е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 480 kcal |
| Въглехидрати | 28g |
| Захари (общо) | 13g |
| Природни | 10.0g |
| Добавени | 3g |
| Фибри | 7g |
| Разтворими | 0g |
| Неразтворими | 0g |
| Протеини | 13g |
| Мазнини | 34g |
| Наситени | 4g |
| Ненаситени | 28g |
| Натрий | 80mg |
Бар с ядки и семена с естествен подсладител има гликемичен индекс 35, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 10 на 100g, то има умерено влияние върху кръвната захар.
Бар с ядки и семена с естествен подсладител има нисък гликемичен индекс (35), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Бар с ядки и семена с естествен подсладител има гликемично натоварване 10 на 100g, което показва умерено влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →