Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Смес от праз и грах има гликемичен индекс 35, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 4 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите vegetables, Смес от праз и грах се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Смес от праз и грах е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 55 kcal |
| Въглехидрати | 10.5g |
| Захари (общо) | 3.8g |
| Природни | 3.8g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 4g |
| Разтворими | 1.2g |
| Неразтворими | 2.8g |
| Протеини | 3.1g |
| Мазнини | 0.4g |
| Наситени | 0.1g |
| Ненаситени | 0.3g |
| Натрий | 5mg |
Смес от праз и грах има гликемичен индекс 35, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 4 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Смес от праз и грах има нисък гликемичен индекс (35), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Смес от праз и грах има гликемично натоварване 4 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →