Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Кнедли с картофи и сирене има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 21 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите grains, Кнедли с картофи и сирене се нарежда над средното по гликемичен индекс.
Кнедли с картофи и сирене е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 185 kcal |
| Въглехидрати | 32g |
| Захари (общо) | 1.2g |
| Природни | 1.2g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 2.1g |
| Разтворими | 0.6g |
| Неразтворими | 1.5g |
| Протеини | 5.5g |
| Мазнини | 3.5g |
| Наситени | 1.5g |
| Ненаситени | 2g |
| Натрий | 350mg |
Кнедли с картофи и сирене има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 21 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
Кнедли с картофи и сирене има умерен гликемичен индекс (65). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
Кнедли с картофи и сирене има гликемично натоварване 21 на 100g, което показва значително влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →