Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
лешников пудинг има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 14 на 100g, то има умерено влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите sweets, лешников пудинг се нарежда над средното по гликемичен индекс.
лешников пудинг е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 150 kcal |
| Въглехидрати | 22g |
| Захари (общо) | 15g |
| Природни | 3.0g |
| Добавени | 12g |
| Фибри | 1g |
| Разтворими | 0.3g |
| Неразтворими | 0.7g |
| Протеини | 3g |
| Мазнини | 5g |
| Наситени | 2.5g |
| Ненаситени | 2.5g |
| Натрий | 80mg |
лешников пудинг има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 14 на 100g, то има умерено влияние върху кръвната захар.
лешников пудинг има умерен гликемичен индекс (65). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
лешников пудинг има гликемично натоварване 14 на 100g, което показва умерено влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →