Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Паста з волоського горіха з корицею та натуральним підсолоджувачем має глікемічний індекс 25, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 4 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими nuts, Паста з волоського горіха з корицею та натуральним підсолоджувачем займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Паста з волоського горіха з корицею та натуральним підсолоджувачем — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 620 kcal |
| Вуглеводи | 18g |
| Цукри (всього) | 6g |
| Природні | 4.0g |
| Додані | 2g |
| Клітковина | 6g |
| Розчинна | 1.8g |
| Нерозчинна | 4.2g |
| Білки | 12g |
| Жири | 56g |
| Насичені | 5g |
| Ненасичені | 49g |
| Натрій | 2mg |
Паста з волоського горіха з корицею та натуральним підсолоджувачем має глікемічний індекс 25, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 4 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Паста з волоського горіха з корицею та натуральним підсолоджувачем має низький глікемічний індекс (25), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Паста з волоського горіха з корицею та натуральним підсолоджувачем має глікемічне навантаження 4 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →