Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Крекери з горіхів має глікемічний індекс 20, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 4 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими nuts, Крекери з горіхів займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Крекери з горіхів — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 520 kcal |
| Вуглеводи | 18g |
| Цукри (всього) | 2g |
| Природні | 2.0g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 12g |
| Розчинна | 3.6g |
| Нерозчинна | 8.4g |
| Білки | 15g |
| Жири | 42g |
| Насичені | 5g |
| Ненасичені | 35g |
| Натрій | 350mg |
Крекери з горіхів має глікемічний індекс 20, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 4 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Крекери з горіхів має низький глікемічний індекс (20), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Крекери з горіхів має глікемічне навантаження 4 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →