Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Натуральне варення з інжиру має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 30 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Натуральне варення з інжиру займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Натуральне варення з інжиру підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 210 kcal |
| Вуглеводи | 54g |
| Цукри (всього) | 48g |
| Природні | 48.0g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 2.5g |
| Розчинна | 0.8g |
| Нерозчинна | 1.8g |
| Білки | 0.6g |
| Жири | 0.2g |
| Насичені | 0g |
| Ненасичені | 0.1g |
| Натрій | 10mg |
Натуральне варення з інжиру має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 30 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Натуральне варення з інжиру має помірний глікемічний індекс (55). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Натуральне варення з інжиру має глікемічне навантаження 30 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →