Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
печиво без цукру має глікемічний індекс 35, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 12 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, печиво без цукру займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
печиво без цукру — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 420 kcal |
| Вуглеводи | 55g |
| Цукри (всього) | 2g |
| Природні | 2.0g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 6g |
| Розчинна | 1.8g |
| Нерозчинна | 4.2g |
| Білки | 6g |
| Жири | 22g |
| Насичені | 8g |
| Ненасичені | 12g |
| Натрій | 350mg |
печиво без цукру має глікемічний індекс 35, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 12 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
печиво без цукру має низький глікемічний індекс (35), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
печиво без цукру має глікемічне навантаження 12 на 100г, що вказує на помірний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →