Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
злакові з ароматом кориці має глікемічний індекс 75, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 64 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, злакові з ароматом кориці займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
злакові з ароматом кориці може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 390 kcal |
| Вуглеводи | 85g |
| Цукри (всього) | 35g |
| Природні | 5.0g |
| Додані | 30g |
| Клітковина | 2g |
| Розчинна | 0.6g |
| Нерозчинна | 1.4g |
| Білки | 4g |
| Жири | 3g |
| Насичені | 0.5g |
| Ненасичені | 2.5g |
| Натрій | 400mg |
злакові з ароматом кориці має глікемічний індекс 75, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 64 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
злакові з ароматом кориці має високий глікемічний індекс (75). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
злакові з ароматом кориці має глікемічне навантаження 64 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →