Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz orman meyveli kissel glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şekersiz orman meyveli kissel glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz orman meyveli kissel kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 55 kcal |
| Karbonhidratlar | 13g |
| Şekerler (toplam) | 7g |
| Doğal | 7.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0.7g |
| Yağ | 0.3g |
| Doymuş | 0.02g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 1mg |
Şekersiz orman meyveli kissel glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz orman meyveli kissel düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz orman meyveli kissel 100g başına 5 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →