Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
şekersiz ahududu reçeli glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, şekersiz ahududu reçeli glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
şekersiz ahududu reçeli kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 55 kcal |
| Karbonhidratlar | 13g |
| Şekerler (toplam) | 3.5g |
| Doğal | 3.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0.02g |
| Doymamış | 0.05g |
| Sodyum | 1mg |
şekersiz ahududu reçeli glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
şekersiz ahududu reçeli orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
şekersiz ahududu reçeli 100g başına 8 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →