Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeker ikamesi glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şeker ikamesi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şeker ikamesi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 5 kcal |
| Karbonhidratlar | 1g |
| Şekerler (toplam) | 0g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 20mg |
Şeker ikamesi glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şeker ikamesi düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şeker ikamesi 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →