Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeker şurubu glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 49 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şeker şurubu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Şeker şurubu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 300 kcal |
| Karbonhidratlar | 75g |
| Şekerler (toplam) | 75g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 75g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 5mg |
Şeker şurubu glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 49 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şeker şurubu orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Şeker şurubu 100g başına 49 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →