Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Seitan bazlı protein glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Seitan bazlı protein glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Seitan bazlı protein kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 143 kcal |
| Karbonhidratlar | 5.2g |
| Şekerler (toplam) | 0.2g |
| Doğal | 0.2g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.6g |
| Çözünür | 0.2g |
| Çözünmez | 0.4g |
| Protein | 25g |
| Yağ | 1.9g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 1.5g |
| Sodyum | 370mg |
Seitan bazlı protein glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Seitan bazlı protein düşük glisemik indekse (15) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Seitan bazlı protein 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →