Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli chili glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Sebzeli chili glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebzeli chili kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 85 kcal |
| Karbonhidratlar | 14g |
| Şekerler (toplam) | 4g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.5g |
| Çözünür | 1.3g |
| Çözünmez | 3.2g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 1.5g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.2g |
| Sodyum | 350mg |
Sebzeli chili glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebzeli chili düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebzeli chili 100g başına 5 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →