Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze yağı karışımı glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Sebze yağı karışımı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebze yağı karışımı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 900 kcal |
| Karbonhidratlar | 0g |
| Şekerler (toplam) | 0g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 100g |
| Doymuş | 10g |
| Doymamış | 90g |
| Sodyum | 0mg |
Sebze yağı karışımı glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebze yağı karışımı düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebze yağı karışımı 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →