Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mini patates glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 11 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Mini patates glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Mini patates kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 77 kcal |
| Karbonhidratlar | 17.5g |
| Şekerler (toplam) | 0.8g |
| Doğal | 0.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.6g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0.03g |
| Doymamış | 0.02g |
| Sodyum | 7mg |
Mini patates glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 11 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Mini patates orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Mini patates 100g başına 11 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →