Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mini krep glisemik indeksi 67 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 27 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Mini krep glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Mini krep kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 230 kcal |
| Karbonhidratlar | 40g |
| Şekerler (toplam) | 9g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 7g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.9g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 5g |
| Doymuş | 1.2g |
| Doymamış | 2.8g |
| Sodyum | 350mg |
Mini krep glisemik indeksi 67 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 27 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Mini krep orta glisemik indekse (67) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Mini krep 100g başına 27 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →