Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mini kirazlı çikolatalar glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 40 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Mini kirazlı çikolatalar glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Mini kirazlı çikolatalar kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 450 kcal |
| Karbonhidratlar | 60g |
| Şekerler (toplam) | 50g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 45g |
| Lif | 3g |
| Çözünür | 0.9g |
| Çözünmez | 2.1g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 20g |
| Doymuş | 15g |
| Doymamış | 5g |
| Sodyum | 60mg |
Mini kirazlı çikolatalar glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 40 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Mini kirazlı çikolatalar orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Mini kirazlı çikolatalar 100g başına 40 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →