Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mercimek makarna düşük şekerli domates soslu glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Mercimek makarna düşük şekerli domates soslu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mercimek makarna düşük şekerli domates soslu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 120 kcal |
| Karbonhidratlar | 20g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 1.5g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 1.3g |
| Sodyum | 180mg |
Mercimek makarna düşük şekerli domates soslu glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Mercimek makarna düşük şekerli domates soslu düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mercimek makarna düşük şekerli domates soslu 100g başına 7 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →