Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mercimek bazlı bitkisel protein glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Mercimek bazlı bitkisel protein glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mercimek bazlı bitkisel protein kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 120 kcal |
| Karbonhidratlar | 20g |
| Şekerler (toplam) | 1.8g |
| Doğal | 1.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 8g |
| Çözünür | 2.4g |
| Çözünmez | 5.6g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 0.8g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.7g |
| Sodyum | 5mg |
Mercimek bazlı bitkisel protein glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Mercimek bazlı bitkisel protein düşük glisemik indekse (28) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mercimek bazlı bitkisel protein 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →