Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kilo kontrol karışımı glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 16 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Kilo kontrol karışımı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kilo kontrol karışımı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 350 kcal |
| Karbonhidratlar | 35g |
| Şekerler (toplam) | 7g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 4g |
| Lif | 8g |
| Çözünür | 2.4g |
| Çözünmez | 5.6g |
| Protein | 30g |
| Yağ | 7g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 5g |
| Sodyum | 400mg |
Kilo kontrol karışımı glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 16 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Kilo kontrol karışımı düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kilo kontrol karışımı 100g başına 16 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →