Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Antioksidan karışımı glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Antioksidan karışımı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Antioksidan karışımı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 55 kcal |
| Karbonhidratlar | 13g |
| Şekerler (toplam) | 8g |
| Doğal | 8.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 1.05g |
| Çözünmez | 2.45g |
| Protein | 1.2g |
| Yağ | 0.3g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.2g |
| Sodyum | 5mg |
Antioksidan karışımı glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Antioksidan karışımı düşük glisemik indekse (30) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Antioksidan karışımı 100g başına 4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →