Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
kibrit patates glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 37 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, kibrit patates glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
kibrit patates hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 520 kcal |
| Karbonhidratlar | 53g |
| Şekerler (toplam) | 0.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.2g |
| Çözünür | 1.3g |
| Çözünmez | 2.9g |
| Protein | 4.5g |
| Yağ | 33g |
| Doymuş | 4.5g |
| Doymamış | 27g |
| Sodyum | 350mg |
kibrit patates glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 37 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
kibrit patates yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
kibrit patates 100g başına 37 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →