Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kibrit çöpü şeklinde fırınlanmış havuç otu glisemik indeksi 52 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 13 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Kibrit çöpü şeklinde fırınlanmış havuç otu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kibrit çöpü şeklinde fırınlanmış havuç otu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 25g |
| Şekerler (toplam) | 5.6g |
| Doğal | 5.6g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.5g |
| Çözünür | 1.3g |
| Çözünmez | 3.2g |
| Protein | 1.2g |
| Yağ | 0.4g |
| Doymuş | 0.07g |
| Doymamış | 0.33g |
| Sodyum | 15mg |
Kibrit çöpü şeklinde fırınlanmış havuç otu glisemik indeksi 52 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 13 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Kibrit çöpü şeklinde fırınlanmış havuç otu düşük glisemik indekse (52) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kibrit çöpü şeklinde fırınlanmış havuç otu 100g başına 13 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →