Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keto çok tahıllı ekmek glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Keto çok tahıllı ekmek glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keto çok tahıllı ekmek kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbonhidratlar | 8g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 10g |
| Çözünür | 3g |
| Çözünmez | 7g |
| Protein | 12g |
| Yağ | 12g |
| Doymuş | 2g |
| Doymamış | 9g |
| Sodyum | 400mg |
Keto çok tahıllı ekmek glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keto çok tahıllı ekmek düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keto çok tahıllı ekmek 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →