Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keçi peynirli keten tohumlu kraker glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Keçi peynirli keten tohumlu kraker glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keçi peynirli keten tohumlu kraker kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 470 kcal |
| Karbonhidratlar | 10g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 15g |
| Çözünür | 4.5g |
| Çözünmez | 10.5g |
| Protein | 15g |
| Yağ | 40g |
| Doymuş | 11g |
| Doymamış | 27g |
| Sodyum | 350mg |
Keçi peynirli keten tohumlu kraker glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keçi peynirli keten tohumlu kraker düşük glisemik indekse (10) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keçi peynirli keten tohumlu kraker 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →