Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavrulmuş tuzlu Antep fıstığı glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, Kavrulmuş tuzlu Antep fıstığı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kavrulmuş tuzlu Antep fıstığı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 570 kcal |
| Karbonhidratlar | 28g |
| Şekerler (toplam) | 7.7g |
| Doğal | 7.7g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 10g |
| Çözünür | 3g |
| Çözünmez | 7g |
| Protein | 21g |
| Yağ | 45g |
| Doymuş | 5.5g |
| Doymamış | 37g |
| Sodyum | 800mg |
Kavrulmuş tuzlu Antep fıstığı glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Kavrulmuş tuzlu Antep fıstığı düşük glisemik indekse (15) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kavrulmuş tuzlu Antep fıstığı 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →