Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hava fritözünde kızartılmış havuç çubukları glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Hava fritözünde kızartılmış havuç çubukları glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hava fritözünde kızartılmış havuç çubukları kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 41 kcal |
| Karbonhidratlar | 9.6g |
| Şekerler (toplam) | 4.7g |
| Doğal | 4.7g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.8g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0.9g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0.04g |
| Doymamış | 0.16g |
| Sodyum | 69mg |
Hava fritözünde kızartılmış havuç çubukları glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Hava fritözünde kızartılmış havuç çubukları düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hava fritözünde kızartılmış havuç çubukları 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →