Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Avokado yağlı hava fritözünde pişmiş yaban havucu çubukları glisemik indeksi 52 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 10 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Avokado yağlı hava fritözünde pişmiş yaban havucu çubukları glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Avokado yağlı hava fritözünde pişmiş yaban havucu çubukları kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 95 kcal |
| Karbonhidratlar | 19g |
| Şekerler (toplam) | 4.8g |
| Doğal | 4.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.9g |
| Çözünür | 1.5g |
| Çözünmez | 3.4g |
| Protein | 1.2g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.1g |
| Sodyum | 10mg |
Avokado yağlı hava fritözünde pişmiş yaban havucu çubukları glisemik indeksi 52 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 10 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Avokado yağlı hava fritözünde pişmiş yaban havucu çubukları düşük glisemik indekse (52) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Avokado yağlı hava fritözünde pişmiş yaban havucu çubukları 100g başına 10 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →