Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış patates glisemik indeksi 78 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış patates glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Haşlanmış patates hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 87 kcal |
| Karbonhidratlar | 20.1g |
| Şekerler (toplam) | 0.9g |
| Doğal | 0.9g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.8g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1.3g |
| Protein | 1.9g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0.03g |
| Doymamış | 0.01g |
| Sodyum | 6mg |
Haşlanmış patates glisemik indeksi 78 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Haşlanmış patates yüksek glisemik indekse (78) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Haşlanmış patates 100g başına 15 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →