Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış kestane glisemik indeksi 54 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış kestane glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Haşlanmış kestane kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 131 kcal |
| Karbonhidratlar | 28g |
| Şekerler (toplam) | 10.6g |
| Doğal | 10.6g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5.1g |
| Çözünür | 1.5g |
| Çözünmez | 3.6g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 1.4g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.1g |
| Sodyum | 3mg |
Haşlanmış kestane glisemik indeksi 54 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Haşlanmış kestane düşük glisemik indekse (54) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Haşlanmış kestane 100g başına 15 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →