Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kestane glisemik indeksi 54 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 24 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, Kestane glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kestane kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 196 kcal |
| Karbonhidratlar | 45g |
| Şekerler (toplam) | 10.6g |
| Doğal | 10.6g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 8.1g |
| Çözünür | 2.4g |
| Çözünmez | 5.7g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 1.5g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.2g |
| Sodyum | 3mg |
Kestane glisemik indeksi 54 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 24 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kestane düşük glisemik indekse (54) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kestane 100g başına 24 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →