Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hart's Doğal Protein Bar glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 13 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Hart's Doğal Protein Bar glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hart's Doğal Protein Bar kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 32g |
| Şekerler (toplam) | 12g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 8g |
| Lif | 8g |
| Çözünür | 2.4g |
| Çözünmez | 5.6g |
| Protein | 28g |
| Yağ | 13g |
| Doymuş | 4.5g |
| Doymamış | 7.5g |
| Sodyum | 250mg |
Hart's Doğal Protein Bar glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 13 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Hart's Doğal Protein Bar düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hart's Doğal Protein Bar 100g başına 13 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →