Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hafif tava sosu glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2.4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Hafif tava sosu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hafif tava sosu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 70 kcal |
| Karbonhidratlar | 6g |
| Şekerler (toplam) | 0.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.2g |
| Çözünür | 0.1g |
| Çözünmez | 0.1g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 4g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 2.5g |
| Sodyum | 500mg |
Hafif tava sosu glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2.4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Hafif tava sosu düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hafif tava sosu 100g başına 2.4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →