Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hafif tatlandırılmış tarçınlı ve stevia tatlandırıcılı hindistancevizi kreması glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Hafif tatlandırılmış tarçınlı ve stevia tatlandırıcılı hindistancevizi kreması glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hafif tatlandırılmış tarçınlı ve stevia tatlandırıcılı hindistancevizi kreması kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 320 kcal |
| Karbonhidratlar | 8g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0.75g |
| Çözünmez | 1.75g |
| Protein | 1.5g |
| Yağ | 32g |
| Doymuş | 29g |
| Doymamış | 3g |
| Sodyum | 15mg |
Hafif tatlandırılmış tarçınlı ve stevia tatlandırıcılı hindistancevizi kreması glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Hafif tatlandırılmış tarçınlı ve stevia tatlandırıcılı hindistancevizi kreması düşük glisemik indekse (5) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hafif tatlandırılmış tarçınlı ve stevia tatlandırıcılı hindistancevizi kreması 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →