Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hafif Fasulye glisemik indeksi 31 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Hafif Fasulye glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hafif Fasulye kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 19g |
| Şekerler (toplam) | 0.6g |
| Doğal | 0.6g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 6.4g |
| Çözünür | 1.9g |
| Çözünmez | 4.5g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 0.5g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.4g |
| Sodyum | 5mg |
Hafif Fasulye glisemik indeksi 31 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Hafif Fasulye düşük glisemik indekse (31) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hafif Fasulye 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →