Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Güneşte kurutulmuş domates sosu glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Güneşte kurutulmuş domates sosu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Güneşte kurutulmuş domates sosu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 12g |
| Doğal | 12.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4g |
| Çözünür | 1.2g |
| Çözünmez | 2.8g |
| Protein | 3.5g |
| Yağ | 10g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 8.5g |
| Sodyum | 600mg |
Güneşte kurutulmuş domates sosu glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Güneşte kurutulmuş domates sosu düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Güneşte kurutulmuş domates sosu 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →