Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Güneşte kurutulmuş domates glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Güneşte kurutulmuş domates glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Güneşte kurutulmuş domates kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 258 kcal |
| Karbonhidratlar | 55.8g |
| Şekerler (toplam) | 37.6g |
| Doğal | 37.6g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 12.3g |
| Çözünür | 3.7g |
| Çözünmez | 8.6g |
| Protein | 14.1g |
| Yağ | 2.97g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.57g |
| Sodyum | 156mg |
Güneşte kurutulmuş domates glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Güneşte kurutulmuş domates düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Güneşte kurutulmuş domates 100g başına 20 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →