Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Gudeg glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 10 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Gudeg glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Gudeg kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 7g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 2g |
| Lif | 3g |
| Çözünür | 0.9g |
| Çözünmez | 2.1g |
| Protein | 1.5g |
| Yağ | 3.5g |
| Doymuş | 2.5g |
| Doymamış | 1g |
| Sodyum | 350mg |
Gudeg glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 10 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Gudeg orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Gudeg 100g başına 10 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →