Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ground beef Sloppy Joe filling glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer meat ile karşılaştırıldığında, Ground beef Sloppy Joe filling glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Ground beef Sloppy Joe filling kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbonhidratlar | 10g |
| Şekerler (toplam) | 6g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 4g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 12g |
| Yağ | 10g |
| Doymuş | 4g |
| Doymamış | 5g |
| Sodyum | 500mg |
Ground beef Sloppy Joe filling glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Ground beef Sloppy Joe filling orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Ground beef Sloppy Joe filling 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →