Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Aromalı krem şanti glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, Aromalı krem şanti glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Aromalı krem şanti kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbonhidratlar | 25g |
| Şekerler (toplam) | 22g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 20g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 1g |
| Yağ | 8g |
| Doymuş | 6g |
| Doymamış | 2g |
| Sodyum | 80mg |
Aromalı krem şanti glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Aromalı krem şanti orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Aromalı krem şanti 100g başına 15 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →