Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Žele od trave има гликемијски индекс 10, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 0.4 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, Žele od trave се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
Žele od trave је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 15 kcal |
| Угљени хидрати | 3.5g |
| Шећери (укупно) | 0.5g |
| Природни | 0.5g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 1.1g |
| Растворљива | 0.3g |
| Нерастворљива | 0.8g |
| Протеини | 0.2g |
| Масти | 0g |
| Засићене | 0g |
| Незасићене | 0g |
| Натријум | 5mg |
Žele od trave има гликемијски индекс 10, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 0.4 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
Žele od trave има низак гликемијски индекс (10), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
Žele od trave има гликемијско оптерећење 0.4 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →