Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
смањени масни јогурт има гликемијски индекс 35, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 2 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим dairy, смањени масни јогурт се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
смањени масни јогурт је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 60 kcal |
| Угљени хидрати | 7g |
| Шећери (укупно) | 6.5g |
| Природни | 6.5g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 0g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 5g |
| Масти | 1.5g |
| Засићене | 1g |
| Незасићене | 0.5g |
| Натријум | 55mg |
смањени масни јогурт има гликемијски индекс 35, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 2 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
смањени масни јогурт има низак гликемијски индекс (35), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
смањени масни јогурт има гликемијско оптерећење 2 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →