Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Polnozrnat kruh ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 20 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Polnozrnat kruh uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Polnozrnat kruh je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 247 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 41g |
| Sladkorji (skupaj) | 4.5g |
| Naravni | 3.5g |
| Dodani | 1g |
| Vlaknine | 6.5g |
| Topne | 2g |
| Netopne | 4.6g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 3.4g |
| Nasičene | 0.6g |
| Nenasičene | 2.2g |
| Natrij | 400mg |
Polnozrnat kruh ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 20 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Polnozrnat kruh ima nizek glikemični indeks (50), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Polnozrnat kruh ima glikemično obremenitev 20 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →