Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
polnilo iz tofuje in brokolija ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi legumes se polnilo iz tofuje in brokolija uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
polnilo iz tofuje in brokolija je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 85 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 4.5g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.2g |
| Naravni | 1.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.8g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 7.5g |
| Maščobe | 4.2g |
| Nasičene | 0.7g |
| Nenasičene | 3.2g |
| Natrij | 60mg |
polnilo iz tofuje in brokolija ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
polnilo iz tofuje in brokolija ima nizek glikemični indeks (20), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
polnilo iz tofuje in brokolija ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →