Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kuhani fižol ima glikemični indeks 24, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi legumes se Kuhani fižol uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kuhani fižol je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 127 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 22.8g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.6g |
| Naravni | 0.6g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 7.4g |
| Topne | 2.22g |
| Netopne | 5.18g |
| Beljakovine | 8.7g |
| Maščobe | 0.5g |
| Nasičene | 0.1g |
| Nenasičene | 0.4g |
| Natrij | 2mg |
Kuhani fižol ima glikemični indeks 24, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Kuhani fižol ima nizek glikemični indeks (24), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kuhani fižol ima glikemično obremenitev 6 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →