Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhani dolgi fižol ima glikemični indeks 30, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se kuhani dolgi fižol uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhani dolgi fižol je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 35 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 7.6g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.8g |
| Naravni | 1.8g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.7g |
| Topne | 0.8g |
| Netopne | 1.9g |
| Beljakovine | 2.4g |
| Maščobe | 0.2g |
| Nasičene | 0.04g |
| Nenasičene | 0.16g |
| Natrij | 4mg |
kuhani dolgi fižol ima glikemični indeks 30, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhani dolgi fižol ima nizek glikemični indeks (30), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhani dolgi fižol ima glikemično obremenitev 2 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →