Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhane mešane jagode ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi fruits se kuhane mešane jagode uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhane mešane jagode je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 55 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 13g |
| Sladkorji (skupaj) | 7g |
| Naravni | 7.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 4.5g |
| Topne | 1.8g |
| Netopne | 2.7g |
| Beljakovine | 1g |
| Maščobe | 0.5g |
| Nasičene | 0.05g |
| Nenasičene | 0.2g |
| Natrij | 1mg |
kuhane mešane jagode ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhane mešane jagode ima nizek glikemični indeks (35), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhane mešane jagode ima glikemično obremenitev 5 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →